Muhasebe Programı - Akınsoft

Haberler
Efar Yazılım Cloud Backup Yazılımı Çıkmıştır.
EFAR Cloud Backup Yazılımımız Kullanıcıların Bilgisayarlarındaki Önemli Veri Ve Sql Databaselerini İstediğiniz Saat ve Aralıklarda Yedekleyerek Şifreli Bir Şekilde Bulut Sunucuda Saklayan Bir Backup Yazılımıdır.
EFR Restaurant Raporlama Aracı Satışa Sunuldu...
EFAR Restaurant Reporter Kullanıcılarının Web browser Üzerinden Tüm akıllı Telefon ve Bilgisayalardan Online Olarak Kullandıkları Wolvox Restaurant Programının Raporlarına Ulaşılabilmesini Sağlayan Bir Raporlama Aracıdır.Veri Girişi Yapılmamaktadır.
Mobil Raporlama Aracı RPMNet Yayında...
RPMNET Reporter , AKINSOFT WOLVOX 7 ERP E-Business Yazılımı ile Entegre Çalışabilen Online Raporlama Aracı. Andoid Cihazlarınız ile Artık Her Yerden Verilerinize Ulaşmak Çok Kolay... Demo için Mutlaka Arayınız.. Tel: 0242 242 89 00 E-Mail:[email protected] (AKINSOFT Wolvox Kullanmak Bir Ayrıcalıktır.)
2012 Akınsoft Bonus Dönemi Türkiye Birinciliği Efar'ın...
Efar Yazılım, başarılı çalışmaları sayesinde 2012 yılı Ağustos Ayı itibariyle Antalya Bölge Bayii olarak çalışmalarına devam edecektir. 2011 - 2012 Akınsoft Bonus Dönemi Ana Bayiler Kategorisinde Türkiye Birincisi olan firmamız Bölge Bayii olarak ta benzer başarılara imza atma hedefindedir.
Efar Yazılım Başarılarıyla Tırmanmaya Devam Ediyor...
Efar Yazılım, başarılı çalışmaları sayesinde 2012 yılı Ağustos Ayı itibariyle Antalya Bölge Bayii olarak çalışmalarına başlamıştır.
Web Sitemizi Yeniledik...
Efar Yazılım olarak siz değerli müşteri ve çözüm ortaklarına daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek adına web sitemizi en son teknolojik altyapıya uygun şekilde güncelledik.

Sayfa Özeti: Efar Yazılım - Akınsoft Antalya Bayi

Sayfa Açıklaması: Efar Yazılım, 13 yılı aşkın süredir Akınsoft Yazılım Çözümleri, Network & Donanım Çözümleri ve Web Tasarım Çözümleri sunan bir bilişim firmasıdır.

Anahtar Kelimeler:

    akınsoft,akinsoft,Akınsoft,Muhasebe Programı, Efar,efar yazılım, Muhasebe Programı Antalya, Wolvox, Restaurant Yazılımı, Mobil Satış, Hızlı Satış,RPMNet