Muhasebe Programı - Akınsoft

Vizyon ve Misyonumuz
Efar Yazılım , çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi, müşterileri, ortakları ve bayileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde,  en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.

Üstün performanslı ürün ve servis güvencesi için , rakipler de dahil işbirliğine yönelmek ,İnternet ve diğer teknolojik devrimlerle ivmelenen değişime uyum sağlayabilecek hız ve esneklikte olmak ,Rekabetin ve değer yaratmanın ön koşulu bilgiyi yönetebilmek, Farklılaşma yaratabilmek, şirketin vizyonunu belirleyen unsurlar içinde yer almaktadır.

Sayfa Özeti: Efar Yazılım - Akınsoft Antalya Bayi

Sayfa Açıklaması: Efar Yazılım, 13 yılı aşkın süredir Akınsoft Yazılım Çözümleri, Network & Donanım Çözümleri ve Web Tasarım Çözümleri sunan bir bilişim firmasıdır.

Anahtar Kelimeler:

    akınsoft,akinsoft,Akınsoft,Muhasebe Programı, Efar,efar yazılım, Muhasebe Programı Antalya, Wolvox, Restaurant Yazılımı, Mobil Satış, Hızlı Satış,RPMNet