Muhasebe Programı - Akınsoft

Market Yönetimi (Barkodlu Satış Otomasyonu)


WOLVOX Hızlı Satış Türkiye’ nin Ticari, Sektörel ve ERP yazılımlarının lider kuruluşu AKINSOFT un mağazacılık sektörü için geliştirdiği yönetim sistemidir. Ayrıca mağazacılık yanında birçok sektöre uygulanabilen WOLVOX Hızlı Satış, doğrudan müşteriye satış yaparken, çeşitli ödeme opsiyonları kullanarak, çağdaş ve verimli çalışmasını sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Türkiye’ nin en geniş çözüm ortağı ve hizmet ağı tarafından sunulan AKINSOFT WOLVOX Hızlı Satış ile mağazadaki tüm satış işlemlerini net ve pratik bir şekilde takip edilebilir, WOLVOX Ön Muhasebe entegrasyonu sayesinde çıkışların stok envanterine yansımasını sağlayabilir, deponuzdaki stok miktarını tespit edebilir, raporlaştırabilirsiniz. Kullanıcı kaydı oluşturarak işlemlerin hangi personel tarafından yapıldığının takibini yapabilir, kasa kaydı oluşturarak kullanıcı yetkisi verebilir ve belirlemiş olduğunuz personelin yanlızca istediğiniz kasayla işlem yapmasını sağlayabilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri için ayrı tanımlamalar yapabilir (nakit, pos, evrak, v.b.) bunlara kısayol atayabilir, pratik bir şekilde hesap kapatabilirsiniz. Kayıtlı carilerinize yapmış olduğunuz satışları açık bırakarak WOLVOX Ön Muhasebeye yansımasını sağlayıp cari ekstresine yansıtabilir, kayıtlı olmayan müşterilerinizin dökümünü ayrıca alabilirsiniz. 

AKINSOFT Wolvox Hızlı Satış Programı , Ön Muhasebe ile tam entegrasyonlu. 
Kullanım Alanları 
Küçük marketler bakkallar, benzin istasyonları, kantinler 
Genel Özellikler  
İşletmenizin en verimli, en çalışkan üyesi... 

* Marketlerde barkod ile hızlı bir şekilde satış yapabilir, 
* Teraziden alınan barkodları okutarak satış işlemlerini hızlandırabilir, 
* Veresiye takip işlemleri ile cari hesaplarınızı kayıt altında tutabilir, 
* Hızlı borç ödeme işlemi ile müşterilerin bakiyelerini tahsil edebilir, 
* Tüm döviz cinsleri ile satışlarınızı yapabilir, 
* Birden fazla şekilde ödeme (Nakit, Pos, Dekont) tanımı üzerinden tahsilat yapabilir, 
* Bilgi fişi yazdırabilir, 
* Satış işleminin tamamlanmasıyla birlikte yazarkasaya  fiş çıktısı gönderebilir (Desteklenen yazarkasa modelleri : Hugin 425TX, Olivetti OL-7000, Olivetti OL-7000+, Facit 495TX), 
* Ağ üzerinde birden fazla kasada kullanabilir, 
* Ön muhasebe modülü ile tam entegrasyon sağlayabilir, 
* Ürün tanımları oluşturarak sık satış yapılan ürün gruplarına daha kolay ulaşabilirsiniz. 

Raporlar; 
İçerisinde birçok hazır rapor ve form bulunan WOLVOX un rapor uyarlama aracı sayesinde mevcut ve yeni tasarlanacak raporlara yeni filtreler eklenebilir, çeşitli yazı biçimleri, fontlar ve renk kullanılabilir. 

Veri Aktarımı; 
WOLVOX veri aktarım özelliği transfer modülü sayesinde tüm sistem genelinde yer alır ve farklı kaynaklardan ulaşan verilerin konsolidasyonu (verilerin oluşturulmasını/birleştirilmesini) sağlar.Terminal-Server alt yapısı ile online çalışma şekilleri desteklenir. 

Windows Uyumluluğu; 
WOLVOX ile gelen tam Windows uyumunun sağladığı avantajlar, AKINSOFT un titizlikle hazırladığı kolay kullanımlı arayüzü ile birleşerek kullanıcıya çabuk öğrenme ve kullanım kolaylığı avantajı sağlar. 

İlişkisel Veritabanı; 
WOLVOX SQL mimari veritabanı ile Microsoft Office programları ile doğrudan ilişki kurabilmektedir. 

Kullanıcı Yetkilendirme; 
WOLVOX kullanıcılara tanınan çok seviyeli erişim hakları ile bilgi güvenliğini garantiler. Sistem yöneticisi (Yetkili Oturum), her kullanıcıya,şirket bazında modül ve menü seçeneklerine erişim haklarını tanımlayabilir. Kayıtların kimin tarafından değiştirildiği sistemden öğrenilebilir. Ayrıca silinen kayıtları yetkili oturumu ile geri alma imkanı sağlar. 

WOLVOX ile daha verimli çalışmak, karlılığı ve hizmet kalitesini artırmak artık çok kolay.  


Sayfa Özeti:

Sayfa Açıklaması:

Anahtar Kelimeler: