Muhasebe Programı - Akınsoft

Efar Restaurant Reporter

EFAR YAZILIM LTD.STI Tarafından Geliştirilen EFAR Restaurant Reporter Kullanıcılarının Web browser Üzerinden  Tüm akıllı Telefon ve Bilgisayalardan  Online Olarak Kullandıkları Wolvox Restaurant  Programının Raporlarına Ulaşılabilmesini Sağlayan Bir Raporlama Aracıdır.Veri Girişi Yapılmamaktadır. İçerisinden Alabileceğiniz Rapor Örnekleri Şunlardır;

Adisyon Fisleri (Bakiyeli fişler ,Kapalı fişler , İptal Edilen Adisyonlar ,Ürün Satışları ,İptal Edilen Ürünler , Tahsilat Raporu ,Garson Satışları ,Acık Fisler Listesi Seklindedir.

Web Arayüzünü Kullanmak için http://akinsoftantalya.com/Restaurant  Linkinden Ulaşabilirsiniz.

Program ilgili Sorularınız için 0242 242 89 00 Telefondan veya [email protected] Mail Adresinden İletisim Kurabilirsiniz.

Lisanslama : Standart Lisans Kullanım süresi 1 yıldır.
Devam eden yıllarda Lisans bedelinin %50'si kadar bedelle lisans süresi 1 yıl daha uzatılabilir. 
Standart lisans tek kullanıcı içindir.
Ek kullanıcı ücreti lisans bedeline ek olarak lisans bedelinin %50'si kadardır.

 

Güncel Fiyat : 400,00 TL+Kdv
Detay:Fiyat Ürün Paket Fiyatıdır Kurulum ve Ek Ücretler Dahil değildir. 

Adisyon Fisleri : AKINSOFT Wolvox Restaurant Programımızda ki Adisyon Fislerini Seçtiğimiz Tarihler Arasında Almamızı Sağlayan Bölümdür.Bu raporda Tahsilatını alarak Kapatmış Olduğumuz Fisler Bakiyeli Olan Fisler  ve İptal Ettiğimiz Adisyon Fişlerini  Görebiliriz.
Ürün Satışları: AKINSOFT Wolvox Restaurant Programımızda  Seçtiğimiz  Tarihler Arasında Satışı Yapılmış Olan Tüm ürünlerin Adetini Ve Toplam Tutarını Görebildiğimiz Bölümdür.
Ürün İptalleri: AKINSOFT Wolvox Restaurant Programımızda  Seçtiğimiz  Tarihler Arasında Garsonlar ve Kasiyer Tarafından İptal Edilmiş Ürünleri Görebildiğimiz Bölümdür. Bu raporlama Bölümüzde İptal Eden Garson Tarih Ve Saati Ve İptal Nedenini Raporlayabiliriz.
Tahsilat Raporu: AKINSOFT Wolvox Restaurant Programımızda  Seçtiğimiz  Tarihler Arasında Yapılmış Olan tahsilat Hareketlerini ve  Toplamlarını Görebildiğimiz Bölümdür.
Garson satışları: AKINSOFT Wolvox Restaurant Programımızda  Seçtiğimiz  Tarihler Arasında  Performans Değerlendirmesi Yapmak Amacı ile Garsonların Ayrı Ayrı satış Tutarlarını Gösterdiği Bölümdür.
Açık Fisler: AKINSOFT Wolvox Restaurant Programımızda  Bağlantıdığınız Tarih ve saat itibarı ile Açık Olan Masalar ve Paket satışlarını Gösteren Bölümdür.

 

Sayfa Özeti:

Sayfa Açıklaması:

Anahtar Kelimeler: