Muhasebe Programı - Akınsoft

Efar Cloud Backup

EFAR YAZILIM LTD.STI Tarafından Geliştirilen EFAR CloudBackup Yazılımımız Kullanıcıların Bilgisayarlarındaki Önemli Veri Ve Databaselerini İstediğiniz Saat  ,Gün,Hafta ,Ay Gibi Aralıklarla Yedekleyerek İster BirebirKopyası İsterseniz Zip Sıkıştırması Yada Zip Şifreli  Bir Şekilde Desteklemiş Olduğu Bulut Sunucularda Saklayan Bir Backup Yazılımıdır. Backup İşlemi Bittikten
Sonra Mail Desteği Bulunmaktadır.Bilgilerinize Tekrar Ulaşmak İstediğinizde ise Tekrardan Kullanılan Client Yazılımı İçerisinden Buluttan Geri Yükle Bölümünden Yedeklerinizi Tekrar Bilgisayrınıza İndirebilirsiniz.

Backup Yazılımımız Belirtiğiniz Kadar Bulut Sunucularda Farklı Versiyon Saklamaktadır. Örnek Olarak Görevinizde  5 Kopya Dediniz Her Görev Bitiminde En yeni 5 kopyanızı Saklayarak Geri Kalan Datalarınız Silinerek Bir Döngü Halinde Devam etmektedir. 

Yazılım İçerisinden Klasör Ve Dosya Yedekleme  Sql Yedekleme  ,Firebird Yedekleme ,Outlook Yedekleme İşlemleri yapılmaktadır.

 

Lisansımız Süreli Bir Lisansdır.
Süre Sınırı 1 Yıldır.

Program ilgili Sorularınız için 0242 242 89 00 Telefondan veya [email protected] Mail Adresinden İletisim Kurabilirsiniz.

Lisanslama : Standart Lisans Kullanım süresi 1 yıldır.
Devam eden yıllarda Lisans Güncel Efar Yazılımın Belirlemiş Olduğu Paket Fiyatından 1 yıl daha uzatılabilir. 
Standart lisans tek kullanıcı içindir.
Ek kullanıcı ücreti lisans bedeline ek olarak lisans bedelinin %50'si kadardır.

 

 

   Temel Özellikler

 • Hem Windows Servis Hemde Uygulama Olarak Çalışabilme 

  Yedek işlerini tanımladıktan sonra kendiliğinden işlemesi için zamanlamaları ayarlayıp yedekleme konusunu unutabilirsiniz. EfarcloudBackup belirlediğiniz zamanlarda kendiliğinden yedekleri alır. Böylece hem bilgilerinizi hem de değerli zamanınızı korumuş olursunuz.

 • Cloud Bulut Seçenekleri

  Birçok Bulut Teknolojisi Birlikte Çalışan EfarCloud Backup GoogleDrive,Yandex,Ftp,NasServer,EfarCloud Api Gibi BulutPlatformları ile Tam Entegre ÇAlışır (Upload,Download,Delete)
 • Standart zip sıkıştırmasıyla yedeklerinizi küçültün.

  Efarcloud Backup ZIP sıkıştırmasını kullanır. Zip dosyalarını parola ile koruyabilir sizden başka hiç kimsenin bilgilerinize erişemeyeceğini garantilersiniz.

 • Uygulamamızın Çalışması İçin Gereksinimler

 • Windows 7 Ve Sonrası İşletim Sistemleri,
 • Microsoft NetFreamwork 4.5 Ve Üstü 
 • Min 2 Gb Ram ve En Az Pentium Dualcore Yada İ3 İşlemci
 • Sürekli Aktif İnternet Bağlantısı
 • Desteklemiş Olduğu Bulut Platformalarından En az 1 Tanesi
 • Yedekleme sonrasında istediğiniz eylemi yürütün.

  Her yedekleme işi için yedeklemeden  sonra yürütülmesini istediğiniz bir eylem seçebilirsiniz. Örneğin, Yedekeleme Yaptıktan Sonra Bilgisayarı Kapatabilirsiniz Yada Başka Bir Yazılım Çalıştırabilirsiniz. Yedekleme başarıyla tamamlandıktan sonra ise  oturumu kapat, hazırda beklet veya bilgisayarı kapat gibi eylemler seçebilirsiniz.

 • Dosyalarınızı bire bir kopyalayın.

  Dosyalarınızı tek bir zip dosyası içinde saklamak istemiyorsanız, EfarCloudBackup yedeklediğiniz kaynaklarınızın bire bir kopyalarını oluşturabilir. Boş Klasörleri Dahi Bulut Sunuculara Açar.

 • backup ve Restore İşlemleri Aynı Programdan

  Bir yedekleme programının iki temel işlevi yedekleme ve geri yükleme işlemleridir. Tek Programdan Hiçbir Bulut Sunucuya Girmeden İster Yüklemiş Olduğunuz Yedekleri Geri Yükleyebilir İsterseniz Oradan Silebilirsiniz. 

 • Yedeğinizi birden fazla hedefe alın.

  Yedekleriniz Kaybolacak Endişesi Taşımayın,EfarCloudBackup Tek Yedeğinizi Aynı Anda Birçok Bulut Platformuna Aynı Anda Taşıyabiliyor. Verilerinizi Gönül RRahatlığıyla İstediğiniz Bulut Platformundan İndirebilirsiniz.

 • Gelişmiş Outlook Yedekleme Özelliği 

  Outlook Dosyanız Açıkken Dosya Kopyalama ya Kilitlidir. EfarCloud Backup Programımızın Gelişmiş  Özelliği Sayesinde Outlook unuzu Kapatmadan Yedeklerinizi Kolay Birşekilde Versiyon Kopyasını Alarak Gerçekleştirebiliyoruz.

 •  Gelişmiş Bildirim Sistemi

  Yedekleme Görevlerinizin Başarı Durumlarını Hangi Dosyalardan Oluştuğu Ve Hangi Hedeflere Yükleneceği vs... Gibi Birçok Detayı içeren ilgi Mailleri Atmaktadır.Bu Özelliğinin Gerçekleşmesi İçin Her Görev içerisindeki Ayarlar Bölümünden Bildirim Ayarlarını Yapmanız Gerekmektedir. 
 • Hata Görev Takibi

  Yedekleme Göreviniz İşlem Sırasında Hataya Düşmüşse Dahi Belirttiğiniz Sayı Ve Saatte Devreye Girerek Görevi Tamamlar.
 •  

 

Sayfa Özeti:

Sayfa Açıklaması:

Anahtar Kelimeler: