Muhasebe Programı - Akınsoft

Network & Donanım Çözümleri
Server (Sunucu)
Sunucu (söylemeye alışık olduğumuz şekliyle: Server), herhangi bir ağ üzerinde bir programı veya bir bilgiyi farklı kullanıcılara/sistemlere paylaştıran/dağıtan donanım veya yazılıma verilen genel isimdir. Burada temel nokta, sunucuların bir bilgisayar ağına bağlı olması.Donanımsal olarak sunucuların, sorunsuz çalışmak üzere inşaa edilmiş, güvenilir, çoklu kullanıcıya hizmet eden bilgisayar sistem(ler)i olduğunu söyleyebiliriz.
Storage (Veri Depolama)
Süreklilik ve verilere kesintisiz iletişim gereksinimleri uzun süreden beri kullanılan veri yoluna bağlı depolama teknolojilerinin yetenek ve performansını arttırmıştır. Depolama ağ platformunun bu denli büyümesinin nedenleri;
Depolama ihtiyacının artması, Bilgi birikiminin hızlanması, Depolamanın sunucu merkezinden çıkıp ağ tabanına geçmesi...
Networking (Ağ)
Bir veya birden fazla bilgisayarın; dosya ve veri alış verişi yapabilmesi için birbirine bağlanarak oluşturduğu yapıya “Network” denir. Network topolojisi 3 başlık altında incelenirler. LAN, WAN ve MAN olmak üzere yapılarına göre standartları vardır.
Firewall (Güvenlik)
Eğer belli bir süredir internet kullanıyorsanız ya da birçok bilgisayarlardan oluşan bir ağ ortamında çalışıyorsanız ve interneti de kullanmanız gerekiyorsa muhtemelen firewall kelimesini duymuşsunuzdur. Temel olarak firewall ağ sistemlerini internet ortamından gelecek kötü kodlar, virüsler, hackerlar ve zararlı web siteleri gibi birçok olumsuz içerikten korumak için tasarlanmış donanımlardır.
Alt Yapı (Kablolama - Fiber - UPS - Sonlandırma)
Efar Yazılım Bilgisayar, müşterilerinin yapısal kablolama konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla marka bağımsız çözümler üretmektedir.Talep edilen bu hizmetler/ürünler ile ilgili projenin tasarımı sırasında Mühendislik, fizibilite, danışmanlık hizmetleri vermektedir. Yapısal kablolama projelerinde Cat5e, Cat6, kablolar kullanılarak çözüm sunulur.
Data Recovery (Veri Kurtarma)
En basit terimlerle, "veri kurtarma" bir sabit disk, taşınabilir disk veya elektronik depolama ortamı başka tür (örneğin, bir yedekleme teyp sürücüsü gibi veri kurtarma sürecini ifade eder, RAID dizisi, sunucu, veritabanı, flash bellek, gibi) olduğunda, normal veri araçları yoluyla erişilebilir bir artık. Sabit sürücüler, çıkarılabilir diskler, CD'ler ve DVD'ler sadece birkaç isim için: veri depolamak için birçok yol vardır.

Sayfa Özeti: Efar Yazılım - Akınsoft Antalya Bayi

Sayfa Açıklaması: Efar Yazılım, 13 yılı aşkın süredir Akınsoft Yazılım Çözümleri, Network & Donanım Çözümleri ve Web Tasarım Çözümleri sunan bir bilişim firmasıdır.

Anahtar Kelimeler:

    akınsoft,akinsoft,Akınsoft,Muhasebe Programı, Efar,efar yazılım, Muhasebe Programı Antalya, Wolvox, Restaurant Yazılımı, Mobil Satış, Hızlı Satış,RPMNet